Szamba, krusza, wynajem

601 401 797 (szamba)

607 351 701 (maszyny, żwir)

Pracujemy dla Ciebie

Pon. - Pt. 07:00 - 17:00

Sobota 07:00 - 13:00

producent szambo betonowe szczecin wolin zachodniopomorskie

Szambo betonowe 2,4,5,6,8,10,12m3

Jesteśmy producentem szamb betonowych, który swoje usługi świadczy dla klientów pochodzących z całego województwa Zachodniopomorskiego oraz okolic Szczecina, Wolina, Koszalina, czy Stargardu. Wykonywane przez nas zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę są wytrzymałe i szczelne, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez wiele lat. Każda z naszych realizacji jest zgodna z wyśrubowanymi standardami i atestami, dzięki czemu perfekcyjnie spełnia swoje zadanie i jest odporna na agresywne środowisko chemiczne oraz biologiczne. Oferowane szamba betonowe są kompletnie szczelne, co zabezpiecza glebę oraz wodę przed zanieczyszczeniami. Rozmiary to 2,4,5,6,8,10 i 12m3, a warianty: jedno, dwu i wielokomorowe. Szczecin, Stargard, Koszalin to miasta, w którym ciągle wielu mieszkańców używa szamba. Sprawdź naszą ofertę.

Szamba Szczecin

Jesteś ze Szczecina lub okolicy? Prowadzisz inwestycję budowlaną i potrzebujesz zbiornika na nieczystości? Jeżeli mieszkasz w jednej z dzielnic Zachodniopomorskiego, takich jak Szczecin, Koszalin, Stargard, Kamień Pomorski, to znaczy, że możemy dostarczyć Ci szambo betonowe. Nasza firma oferuje pełną gamę produktów zaspokajających potrzeby osób, potrzebujących zbiornika na nieczystości. Posiadamy zarówno szamba jednokomorowe, jak i dwukomorowe. Zapoznaj się z naszą stroną internetową. Firma Daniel Kruczek posiada zbiorniki betonowe w pełnej gamie rozmiarów i wersji. Zamów u nas produkty z betonua przyjedziemy do Ciebie!

Więcej informacji znajdziesz na górze strony w zakładce opisującej nasze produkty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 607-351-701.

Szamba betonowe Szczecin i okolice! Zapraszamy do współpracy! Szamba Szczecin dla każdego!

Szamba Zachodniopomorskie

W asortymencie posiadamy zbiorniki różniące się między sobą objętością, dzięki czemu można u nas znaleźć modele, których rozmiar będzie dopasowany do rozmiarów budynku, działki oraz zapotrzebowania jego użytkowników. W atrakcyjnej cenie oferujemy transport szamb na miejsce w Zachodniopomorskim, Szczcinie, Stargardzie, czy też wyznaczone przez klienta. Nasi pracownicy to w pełni wykwalifikowani fachowcy, którzy służą radą i chętnie pomogą dobrać odpowiedni zbiornik do konkretnych potrzeb inwestora. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szamba Koszalin

Nasze propozycje konkretnych zbiorników różnią się między sobą przede wszystkim objętością. W zależności od tego, jakiej wielkości materiałów potrzebuje klient, może dopasować odpowiednie rozwiązanie z szerokiego wachlarza dostępnych modeli. Szambo betonowe powinno być dopasowane przede wszystkim do liczby mieszkańców oraz rozmiarów działki i zabudowań. W zależności od parametrów gospodarstwa domowego możemy wybrać pomiędzy takimi objętościami jak 4, 6, 8, 10 czy 12 m3.

Szamba Stargard

Nasze szamba betonowe spełniają wszystkie kryteria i normy jakościowe, czego dowodem jest atest, projekt techniczny i certyfikat na szczelność. Głównie działamy na terenie zachodniopomorskiego, okolice Stargardu, Wolina, Szczecina, Koszalina. Ceny transportu i montażu szamba betonowego wyceniane są indywidualnie.

Szambo betonowe cena z montażem

W zależności od wymiarów, wariantu szamba, tudzież lokalizacji, potrzebnych dodatków i transportu jego cena będzie się różnić. Zadzwoń w celu otrzymania dokładnej ceny.

Produkcja szamb

Od wielu lat zajmujemy się produkcją szamb betonowych jedno i dwukomorowych. Oferowane zbiorniki wykonane są z wysokiej jakości betonu oraz stali żebrowanej. Dzięki wysokiej wytrzymałości i swojemu składowi chemicznemu materiały te one odporne na czynniki biologiczne oraz na środki chemiczne. Są dodatkowo pokrywane od wewnątrz masą asfaltowo-kauczukową i mieszanką uszczelniającą. Oznacza to długą żywotność bez potrzeby obawiania się o uszkodzenia, które mogłyby doprowadzić do wycieku ścieków. 

Producent szamb betonowych

Wszystkie zbiorniki produkowane są z najlepszych dostępnych materiałów z zachowaniem wymogów prawa oraz posiadają wszystkie niezbędne atesty. Każdy zbiornik, jaki u nas kupisz, objęty jest gwarancją. Jeśli nie wiesz, jakie wybrać szambo skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy i doradzimy jaki zbiornik wybrać. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybierać między szambem jednokomorowym lub szambem dwukomorowym.

Najczęściej wybierane szambo dla 4-osobowej rodziny to zbiornik na szambo 12 000 litrów 12 m3 lub zbiornik na szambo 10 000 litrów 10 m3.

Montaż szamb

USŁUGA KOMPLEKSOWA – TY dzwonisz – MY zajmiemy się resztą.

Prowadzimy kompleksowy montaż szamb na terenie Szczecina, Koszalina, Stargardu, Zachodniopomorskiego. To rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć problemu z instalacją kanalizacji. Dzięki nam nie musisz samodzielnie podejmować się uruchomienia zbiornika, ani tracić czasu na szukanie firmy, która zajmie się tym za Ciebie. Zapoznaj się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty, wybierz produkt, który najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby i dokonaj zakupu, a my wykonamy całą resztę.

Kompleksowy montaż szamb to usługa obejmująca: transport, wykop, podłączenie rur oraz montaż zbiornika. Pojawimy się w wybranym przez Ciebie miejscu na mapie Szczecina, Koszalina, Stargardu i dokonujemy ustalonych prac. Nasi pracownicy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, którzy dbają o prawidłowy przebieg prac, ostrożnie realizując każdy etap, nie dopuszczając do jakichkolwiek uszkodzeń montowanego szamba. Gwarantujemy najwyższy poziom na każdym etapie współpracy.

danielkruczek

About danielkruczek