Szamba, krusza, wynajem

601 401 797 (szamba)

607 351 701 (maszyny, żwir)

Pracujemy dla Ciebie

Pon. - Pt. 07:00 - 17:00

Sobota 07:00 - 13:00

Kanały samochodowe Wolin

W naszej ofercie jednym z produktów są betonowe kanały samochodowe. Mają one postać zagęszczonego, zbrojonego, jednolitego odlewu betonowego, który jest w pełni szczelny i nie przepuszcza wody w grutu.

Kanały samochodowe, jakie wykonujemy w naszej firmie, przygotowywane są z najlepszej jakości betonu. Dzięki temu nie ma mowy o ich uszkodzeniu, nawet w bardzo długim odstępie czasu.

Proponujemy gotowe konstrukcje mierzące 4 m długości, 1,18 m szerokości oraz 1,7 m głębokości.

Szukacie innych wyrobów z betonu? Zapoznajcie się z całą resztą kategorii na naszej stronie np. na szamba betonowe, zbiorniki na deszczówkę — zapraszamy!

Wymiary kanału samochodowego:
  • wymiar zewnętrzny: długość – 4m, szerokość – 1,18m wysokość – 1,7m
  • wymiar wewnętrzny: długość 3,8m szerokość – 0,98m wysokość – 1,58m

Jak wybrać dobry kanał samochodowy?

Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości, trwałe, odporne na uszkodzenia materiały. Jednym z nich jest beton w klasie od B20 do B40, który pozyskujemy od wiodącego europejskiego producenta – marki Heidelberg. Nasze kanały samochodowe, dostarczane też do miasta Wolin, Szcecin, a nawet całe zachodniopomorskie. Wykonujemy precyzyjne zbrojenie z wykorzystaniem prętów żebrowanych, których średnica waha się w przedziale od 8 do 12”. Nasze kanały samochodowe są odpowiednio wibrowane w czasie zalewania. Podczas ich montażu wykorzystujemy stosowne uszczelniacze gwarantujące niezawodną izolację oraz hydroizolację zewętrzną.

Wyślij zapytanie

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Daniel Kruczek z siedzibą przy ul. Wojska Polskiego 26/6, 72-510 Wolin (Administrator Danych Osobowych) w celu obsługi zapytania złożonego za pośrednictwem formularza kontaktowego. Czytaj więcej