Szamba, krusza, wynajem

601 401 797 (szamba)

607 351 701 (maszyny, żwir)

Pracujemy dla Ciebie

Pon. - Pt. 07:00 - 17:00

Sobota 07:00 - 13:00

Prezentujemy Państwu profesjonalne szamba betonowe, które wykorzystywane są jako zbiorniki na ścieki, gnojowicę oraz deszczówkę. Wykonywane są z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu charakteryzuje je niezawodność i wytrzymałość. Są solidnie wykonane i szczelne, co jest idealnym rozwiązaniem dla nieczystości odprowadzonych z konkretnego obiektu. Do atutów tych konstrukcji z pewnością należą m.in. konkurencyjna cena oraz łatwość montażu i użytkowania. W naszej ofercie dostępne są konstrukcje jedno- oraz dwukomorowe o różnych wymiarach i pojemnościach (2,4,5,6,8,10,12m3).

Nasze wyroby produkowane są w szczelnie zamkniętych stalowych formach, pod zadaszeniem i na bazie funkcjonowania węzła betoniarskiego. Płyty stropowe zbiorników są natomiast produkowane na specjalnych stołach wibracyjnych wykonanych ze stali.

Szczelność zbiornika betonowego

Warto zwrócić uwagę na to, że wanna zbiornika produkowana jest dnem do góry (układ odwrócony). Sprawia to, że całość konstrukcji staje się całością, bez niepożądanych przerw technicznych w obrębie styku dna ze ścianami. Pozwala to na uniknięcie ryzyka powstawania przecieków.

Dbamy też o odpowiednią izolację dna zbiornika na szambo wykorzystując odpowiednie materiały. Cały proces produkcyjny odbywa się zgodnie z najnowszymi standardami oraz z wszelkimi normami bezpieczeństwa.

Szambo jednokomorowe

Szambo jednokomorowe jest jednym z rodzajów zbiorników, które składa się z jednego głównego zbiornika, który pełni funkcję przechowywania ścieków. Odprowadzane do szamba ścieki z gospodarstwa domowego są gromadzone w tej jednej komorze, gdzie następuje proces rozkładu organicznych substancji, a cząstki stałe osadzają się na dnie. Pomimo tego, że szambo jednokomorowe ma prostą konstrukcję, wymaga regularnego opróżniania w związku z ograniczoną pojemnością. Wybór szamba jednokomorowego może być atrakcyjny dla niewielkich gospodarstw domowych, które nie generują dużych ilości nieczystości, a jednocześnie cenią sobie niższe koszty zakupu i montażu. Przed zdecydowaniem się na to rozwiązanie, warto zapoznać się z lokalnymi przepisami i wymogami dotyczącymi tego rodzaju szamba, aby upewnić się, że spełnia ono wszystkie obowiązujące normy i zapewni odpowiednie zarządzanie odpadami.

Pojemność zbiornikaDługość x Szerokość x Wysokość bez górnej płytyGrubość górnej płyty standardowejGrubość górnej płyty wzmocnionej
2 000 litrów2,4 x 1,2 x 1m12 cm-
4 000 litrów2,5 x 2,0 x 1m12 cm14 cm
5 000 litrów2,4 x 2,0 x 1,4m12 cm14 cm
6 000 litrów2,5 x 2,0 x 1,5m12 cm14 cm
8 000 litrów3,0 x 2,4 x 1,4m14 cm18 cm
8 000 litrów4,0 x 2,4 x 1,05m16 cm18 cm
10 000 litrów3,0 x 2,4 x 1,7m14 cm18 cm
10 000 litrów4,0 x 2,4 x 1,3m16 cm18 cm
12 000 litrów3,0 x 2,4 x 2,1m14 cm18 cm
12 000 litrów4,0 x 2,4 x 1,5m16 cm18 cm
zbiorniki betonowe na szambo deszczowke
zbiorniki betonowe na szambo deszczowke
producent szambo betonowe szczecin wolin zachodniopomorskie

Szambo dwukomorowe

Szambo dwukomorowe to rodzaj zbiornika, które składa się z dwóch oddzielnych komór, które działają sekwencyjnie. Ścieki z gospodarstwa domowego są kierowane do pierwszej komory, gdzie zachodzi proces osadzenia ciał stałych na dnie, a następnie oczyszczone ścieki przechodzą do drugiej komory. W drugiej komorze następuje dalsza redukcja zawartości substancji organicznych i cząstek stałych, co pozwala na bardziej zaawansowane oczyszczenie i selekcję ścieków. Szambo dwukomorowe cechuje się większą pojemnością niż jednokomorowe, co sprawia, że wymaga mniej częstego opróżniania. To rozwiązanie jest szczególnie odpowiednie dla rodzin, które generują większe ilości nieczystości, ponieważ umożliwia bardziej skuteczne i ekologiczne zarządzanie odpadami. Przed zainstalowaniem szamba dwukomorowego, ważne jest zapoznanie się z lokalnymi przepisami i wymogami, aby upewnić się, że szambo spełnia wszystkie normy i zapewni efektywne oczyszczanie ścieków.

Pojemność zbiornikaDługość x Szerokość x Wysokość bez górnej płytyGrubość górnej płyty standardowejGrubość górnej płyty wzmocnionej
8 000 litrów3,0 x 2,4 x 1,4m14 cm18 cm
8 000 litrów4,0 x 2,4 x 1,05m16 cm18 cm
10 000 litrów3,0 x 2,4 x 1,7m14 cm18 cm
10 000 litrów4,0 x 2,4 x 1,3m16 cm18 cm
12 000 litrów4,0 x 2,4 x 1,5m16 cm18 cm
zbiorniki na deszczowke szambo szczecin stargard koszalin
producent szambo betonowe szczecin wolin zachodniopomorskie
producent szambo betonowe szczecin wolin zachodniopomorskie

Wszystkie zbiorniki posiadają atest higieniczny i badanie szczelności.

Szamba betonowe - Szczecin, Wolin, Koszalin

Dostępne w naszej ofercie niezwykle solidne szamba betonowe to klucz do rozwiązania kłopotliwych problemów związanych z brakiem dostępu do infrastruktury kanalizacyjnej. Szeroka gama pojemności i możliwości zastosowania sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania klientów pod każdym względem, również w zakresie istniejącej dokumentacji dotyczącej danego obiektu i ukształtowania terenu. Bardzo ważne jest również to, że wraz z wysoką jakością zbiorników możemy zagwarantować zaskakująco niską cenę. Jak to możliwe? To proste, zamawiając szamba betonowe bezpośrednio u nas, omijasz pośredników, a w rezultacie nie płacisz dodatkowych marż. Z pewnością ta wiedza przekłada się na wybór najlepszej opcji – szamba betonowego w niskiej cenie z pełną gwarancją jakości.

Produkowane przez nas zbiorniki betonowe to rozwiązanie ukierunkowane nie tylko na różnorodne budynki mieszkalne, ale również na firmy, obiekty pożytku publicznego i instytucje w Szczecinie, Koszalinie, Stargardzie, jaki i całym województwie zachodniopomorskim. Jeśli dostosowujesz posiadaną kanalizację i szambo do aktualnych wymogów ochrony zdrowia i środowiska lub budujesz dom od podstaw, jesteś administratorem wspomnianych wyżej obiektów, powinieneś skorzystać z naszej propozycji najwyższej jakości szamb betonowych, tym bardziej, że dostarczymy je we wskazane miejsce na terenie Szczecina, Wolina, Koszalina, Stargardu lub jego okolic, czy nawet całego województwo zachodniopomorskiego.

Transport, montaż

producent szambo betonowe szczecin wolin zachodniopomorskie
producent szambo betonowe szczecin wolin zachodniopomorskie
produkcja szamb betonowych
WYNAJEM MASZYN BUDOWLANYCH
szamba betonowe i zbiorniki na deszczówkę
Szamba betonow szczecin stargard koszalin
zbiornik betonowy na szambo deszczowke
szamba betonowe szczecin wolin zachoniopomorskie producent

Wyślij zapytanie

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Daniel Kruczek z siedzibą przy ul. Wojska Polskiego 26/6, 72-510 Wolin (Administrator Danych Osobowych) w celu obsługi zapytania złożonego za pośrednictwem formularza kontaktowego. Czytaj więcej