Szamba, krusza, wynajem

601 401 797 (szamba)

607 351 701 (maszyny, żwir)

Pracujemy dla Ciebie

Pon. - Pt. 07:00 - 17:00

Sobota 07:00 - 13:00

szamba betonowe szczecin wolin zachoniopomorskie producent

Czy można zrobić piwnicę ze zbiornika na szambo

Piwniczka betonowa z szamba betonowego jest trwałym oraz nowoczesnym rozwiązaniem, które pozwala zyskać wysoki komfort przechowywania. Piwniczka betonowa z szamba betonowego zwiększa funkcjonalność przestrzeni, a ponadto pozwala zachować, a nawet wzbogacić jej walory estetyczne.

Gdzie wejście do betonowej piwnicy

Piwniczka betonowa może posiadać zarówno wejście z boku jak i od góry. W przypadku wejścia z boku otwór wejściowy najczęściej umieszczany jest na krótszej ścianie bocznej, aby uzyskać ergonomiczny efekt. W takich sytuacjach możliwe jest częściowe lub całościowe wkopanie piwniczki w ziemię. W przypadku piwniczki betonowej, która posiada wejście od góry uzyskuje się całkowite ukrycie produktu w gruncie.

Idealne miejsce na przechowywanie wina i przetworów

Wiele osób wykorzystuje betonowe piwniczki jako przechowalnie do wina. Piwnica betonowa pozwala kontrolować temperaturę oraz ilość światła. Są to warunki, które idealnie sprawdzają się podczas przechowywania szlachetnych trunków. Wystarczy zamontować odpowiednie regały czy też półki, aby można było umieścić na nich swoje wina. Dodatkowo ze względu na solidną konstrukcję oraz trwałe wykonanie Piwniczka może stać się schronem betonowym w przypadku krytycznych sytuacji. Daje ona poczucie bezpieczeństwa nawet w bardzo trudnych czasach.

danielkruczek

About danielkruczek